Galeria
Światowe Dni Młodzieży 2016
Światowe Dni Młodzieży
Archiwalne materiały z ŚDM
W Twoim mieście!

strona główna - podcasty

Kategoria: Podcast MP3
Orędzie papieża Franciszka
  Ukochany naród Polski - mówi papież #Franciszek w orędziu przed #ŚDM w Krakowie! "Już teraz ściskam Was i błogosławię" Do zobaczenia w Polsce!
Kategoria: Podcast MP3
ŚDM - odliczamy...godziny!
 Na koniec niedzielnego programu Kościół Wydarzenia Komentarze - łączymy się z rzecznikiem prasowym najważniejszego wydarzenia roku 2016, czyli Dorotą Abdelmoulą. Czy organizatorzy ŚDM w Krakowie odliczają dni czy godziny? Czy są jeszcze miejsca? A także czym będzie...
Kategoria: Podcast MP3
[ŚDM] - Czym nas mogą zaskoczyć młodzi Ukraińcy?
Dlaczego goszcząc Ukraińców powinniśmy dbać o dostatek chleba do każdego posiłku? Czy oferując owoce możemy narazić się na jakieś nieporozumienie? O zaskoczeniach, jakie mogą spotkać Polaków goszczących Ukraińców mówią bp Witalij Skomarowski (ordynariusz...
Kategoria: Podcast MP3
Minuta Z ŚDM - Odc. 32
Zobacz nowy odcinek "Minuty z ŚDM"! "Minuta z ŚDM" jest dostępna we wszystkich oficjalnych językach ŚDM. Prezentujemy wersję w języku polskim:   
Kategoria: Podcast MP3
[ŚDM News] Iskra Miłosierdzia w Watykanie
Motocykliści szczęśliwie dotarli do Watykanu! Przekonaj się jak przebiegła wizyta pielgrzymów u Ojca Świętego oglądając nasz odcinek ŚDM News!
Kategoria: Podcast MP3
Minuta Z ŚDM - Odc. 31
Zobacz nowy odcinek "Minuty z ŚDM"! "Minuta z ŚDM" jest dostępna we wszystkich oficjalnych językach ŚDM. Prezentujemy wersję w języku polskim:
Kategoria: Podcast MP3
Para Prezydencka zaprasza na ŚDM
 Prezydent RP Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda zapraszają do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. To będzie dla nas szczególny czas w szczególnym miejscu. Czekamy na Was z otwartymi ramionami. Do zobaczenia w Krakowie! - mówi Para Prezydencka w przesłaniu...
Kategoria: Podcast MP3
[ŚDM] - Czym nas mogą zaskoczyć młodzi Australijczycy?
Czy Anglik zrozumie Australijczyka? Czy Australijczyk przejmuje się doborem strojów? Jaki jest najpopularniejszy sport w Australii? Czy mieszkaniec antypodów kiedykolwiek łamie przepisy drogowe? Opowiada Andrzej Majer z biura organizacji festiwalu Paradise in the City w Łodzi.
Kategoria: Podcast MP3
[ŚDM] - Czym nas mogą zaskoczyć młodzi Szwedzi?
Iloma dialektami posługują się Szwedzi? Czy są bezpośredni? Czy Szwedzi lubią grzyby? Co piją do obiadu? Opowiada Justyna Maleska ze wspólnoty Chemin Neuf, przygotowującej w Łodzi Festiwal Paradise in the City.
Kategoria: Podcast MP3
[ŚDM] - Czym nas mogą zaskoczyć młodzi Anglicy?
Czy Anglicy jedzą coś innego niż frytki? Jaki sos uwielbiają? Jak reagują na zwierzęta? Czy można rozpoznać Anglika po akcencie? Opowiada Estelle Scheider z biura organizacji festiwalu Paradise in the City w Łodzi. <iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/GNBeVm_dR8A"...

Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto

Dodaj zdjęcie

Wyślij nam swoje zdjęcie związane ze Światowymi Dniami Młodzieży.

Wszystkie zdjęcia opublikujemy w naszej galerii.

Imię


Miasto


Tytuł zdjęcia


Opis zdjęcia
Przesłanie zdjęć, historyjek, filmików etc (materiałów) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne i wielokrotne publikowanie tych materiałów w serwisie internetowym www.radioplus.pl oraz na antenie radia Plus.
Przesłanie materiałów jest równoznaczne ze złożeniem zapewnienia, iż przesyłającemu przysługują wszelkie niezbędne prawa, tym autorskie prawa majątkowe  w stosunku do nadesłanych materiałów mających charakter utworów w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, w zakresie niezbędnym dla publikacji, oraz wyrażenia zgody na publikację przez osoby trzecie. Przesyłający oświadcza również, że materiały, o których mowa w zdaniu poprzednim nie będą naruszały przepisów prawa, ani jakichkolwiek prawem chronionych dóbr osób trzecich, w tym praw do wizerunków W przypadku, gdyby którekolwiek z powyższych oświadczeń okazało się nieprawdziwe, przesyłający zwolni nadawcę z jakiejkolwiek odpowiedzialności względem osób trzecich. Ponadto, w odniesieniu do treści oświadczenia dotyczącego posiadania praw do dysponowania materiałami  przesyłający oświadcza, że nadawca nie będzie zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat na rzecz osób trzecich bądź organizacji reprezentujących twórców i uprawnionych z tytułu praw pokrewnych, tak z Polski, jak i z zagranicy.
Przesłanie materiałów  jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przesyłającego  na podanie  jego danych osobowych tj. imienia i nazwy miejscowości oraz zgody na umieszczanie pod materiałami komentarzy.