Galeria
Światowe Dni Młodzieży 2016
Światowe Dni Młodzieży
Archiwalne materiały z ŚDM
W Twoim mieście!

strona główna - wiadomości

Kategoria: Wszystkie, Gdańsk
ŚDM Gdańsk
Pielgrzymi z 39 krajów świata modlili się i śpiewali w Gdańsku. Spotkali się na Placu Solidarności, pod Pomnikiem Trzech Krzyży: Plac1 0,34 Uroczysty korowód przeszedł pod Bazylikę Mariacką. Tam odbyła się uroczysta msza święta.
Kategoria: Łódź
Paradise in the City w Łodzi - wartości w biznesie
Francois-Daniel Migeon zachęcał słuchaczy do zastanowienia, co znaczy bycie przywódcą. Prosił o przypomnienie sobie spotkania, po którym pozostaje świadomość, że ta relacja będzie ważna na przyszłość. Wykrzyczcie kilka słów, które kojarzą się...
Kategoria: Warszawa
Diecezjalne Światowe Dni Młodzieży na finiszu...
Wielu pielgrzymów opuszcza Warszawę już w niedzielę 24 lipca. Kolejni wyjadą w poniedziałek. Małe wspominki z powitania pielgrzymów w parafii oo. Barnabitów w Wilanowie.
Kategoria: Warszawa
Pielgrzymi ŚDM zwiedzają warszawskie sanktuaria
Młodzi pielgrzymi odwiedzają sanktuarium MB Łaskawej - patronki Warszawy oraz inne kościoły ważne dla historii i duchowości stolicy.
Kategoria: Warszawa
Uwielbienie i Msza Posłania - w sobotę w Warszawie
Pielgrzymi ŚDM i warszawiacy spotkają się w sobotę 23 lipca przed Świątynią Opatrzności Bożej by wspólnie modlić się i bawić.
Kategoria: Warszawa
Iskra Miłosierdzia na Ochocie
Około tysiąca pielgrzymów bierze udział w Iskrze Miłosierdzia w Parku Szczęśliwickim. Centralnym punktem wydarzenia będzie "Pop-Oratorium Miłosierdzie Boże" zespołu Lumen o godz. 20.30.
Kategoria: Warszawa
Muzyczny prezent od pielgrzymów z Filipin...
Młodzi z Filipin zwiedzali w piątek Sanktuarium MB Łaskawej na warszawskiej Starówce. W drodze do Krakowa zatrzymali się w Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie.
Kategoria: Gniezno
Prymas Polski zaprasza na Dzień Centralny w Gnieźnie!
Prymas Polski zaprasza wszystkich na Dzień centralny w Gnieźnie 23 lipca i do Krakowa na ŚDM
Kategoria: Warszawa
Otwarty fortepian przed Kordegardą
Czarny fortepian stanął wczoraj na Krakowskim Przedmieściu. Można na nim zagrać, albo posłuchać chopinowskich recitali.
Kategoria: Łódź
Światowe Dni Młodzieży - procesja ulicami Teofilowa
Razem z młodymi pielgrzymami w procesji szli także mieszkańcy Teofilowa. ZOBACZ ZDJĘCIA! W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łodzi młodzi ludzie wysłuchali katechezy wygłoszonej przez biskupa Jacka Kicińskiego z Wrocławia Światowe Dni Młodzieży - etap diecezjalny...

Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto

Dodaj zdjęcie

Wyślij nam swoje zdjęcie związane ze Światowymi Dniami Młodzieży.

Wszystkie zdjęcia opublikujemy w naszej galerii.

Imię


Miasto


Tytuł zdjęcia


Opis zdjęcia
Przesłanie zdjęć, historyjek, filmików etc (materiałów) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne i wielokrotne publikowanie tych materiałów w serwisie internetowym www.radioplus.pl oraz na antenie radia Plus.
Przesłanie materiałów jest równoznaczne ze złożeniem zapewnienia, iż przesyłającemu przysługują wszelkie niezbędne prawa, tym autorskie prawa majątkowe  w stosunku do nadesłanych materiałów mających charakter utworów w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, w zakresie niezbędnym dla publikacji, oraz wyrażenia zgody na publikację przez osoby trzecie. Przesyłający oświadcza również, że materiały, o których mowa w zdaniu poprzednim nie będą naruszały przepisów prawa, ani jakichkolwiek prawem chronionych dóbr osób trzecich, w tym praw do wizerunków W przypadku, gdyby którekolwiek z powyższych oświadczeń okazało się nieprawdziwe, przesyłający zwolni nadawcę z jakiejkolwiek odpowiedzialności względem osób trzecich. Ponadto, w odniesieniu do treści oświadczenia dotyczącego posiadania praw do dysponowania materiałami  przesyłający oświadcza, że nadawca nie będzie zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat na rzecz osób trzecich bądź organizacji reprezentujących twórców i uprawnionych z tytułu praw pokrewnych, tak z Polski, jak i z zagranicy.
Przesłanie materiałów  jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przesyłającego  na podanie  jego danych osobowych tj. imienia i nazwy miejscowości oraz zgody na umieszczanie pod materiałami komentarzy.