Remonty i objazdy w długi weekend

14-06-2017

Drogowcy na długi weekend (15-18.06) zaplanowali remonty ulic na Białołęce, Wilanowie i Pradze Północ. Kolejarze rozbierają wiadukt przy ul. Wolskiej.

Podziel się ze znajomymi
Utrudnienia w ruchu
Utrudnienia w ruchu | sxc.hu

Drogowcy chcą wykorzystać zbliżające się wolne dni i zaplanowali dwa frezowania  w Wilanowie i na Białołęce. W czwartek (15.06) od godz. 15.00 zamknięta jest ulica Drewny na obwodnicy Powsina do Konstancina. Także od czwartku prowadzona jest wymiana nawierzchni na ulicy Białołęckiej pomiędzy Kanałem Żerańskim a pętlą autobusową Brzeziny.

 

Od środy (14.06) kolejarze demontują wiadukt kolejowy nad ul. Wolską. W związku z tym nie przejedziemy oraz nie przejdziemy pomiędzy ulicą Bema a Prymasa Tysiąclecia. Objazd prowadzi ul. Kasprzaka. Zmienione zostają trasy linii tramwajowych nr: 10, 26, 11 i 13, zawieszona została linia 27. Utrudnienia potrwają do poniedziałku (19.06).

Remont torowiska na wysokości ul. Powązkowskiej, spowoduje w sobotę i niedzielę (17/18.06) wyłączenie z ruchu tramwajów na odcinku miedzy Karcelakiem a Rondem Babka. Trasy zmienią linie tramwajowe nr 1 i 22. Zastępcza komunikacja autobusowa będzie uruchomiona przez ulicę Okopową. 

Zmiany na dłużej zapowiadają się w ruchu także na ul. Targowej. Na dwa lata drogowcy zamkną fragment ulicy Targowej między ulicą Wileńską a 11 Listopada. Wszystko przez budowę kolejnych stacji drugiej linii metra. W tym miejscu powstanie wykop - przez który zostaną wprowadzone tarcze drążące tunele. Kierowców od piątku (16.06) obowiązuje nowa organizacja ruchu. 


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto