SMS w Zakopanem nie do poznania

14-07-2017

Dobiega końca budowa nowej części budynku, gdzie znajdą się nie tylko sale lekcyjne ale i profesjonalna hala sportowa. - To będzie dla nas przeskok w XXI wiek - przyznaje dyrektor szkoły - Barbara Sobańska.

Podziel się ze znajomymi
Nowa hala sportowa w Zakopanem
Nowa hala sportowa w Zakopanem | malopolskaonline.pl
- Będą tu boiska do siatkówki, do koszykówki, do gry w piłkę halową. Poza tym sala będzie dzielona także będzie można grać w ten sposób, na dole mamy 8 szatni przygotowanych dla młodzieży korzystającej z obiektów i 140 krzesełek dla widowni -wylicza dyrektor.

Na pierwszym piętrze znajdą się gabinety administracji, czytelnia i biblioteka część dydaktyczna, w nowym budynku znalazło się również miejsce na siłownię, saunę, pomieszczenie do rehabilitacji i odnowy biologicznej. Prace trwają również w starej części budynku. - 2 sale lekcyjne na dzień dzisiejszy przeznaczyliśmy na kolejne pokoje w internacie, to będą pokoje 4 osobowe jak do tej pory ale każdy będzie miał  już łazienkę, staramy się podnieść standard - dodaje Barbara Sobińska.

Budowa pochłonie w sumie 14 mln zł, fundusz pochodzą z ministerstwa sportu i urzędu marszałkowskiego województwa małopolskiego. Huczne otwarcie zaplanowano na 1 - września.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto