Ursynów w długi weekend bez metra

11-08-2017

Pociągi pierwszej linii metra od soboty (12.08) do nocy z poniedziałku na wtorek (14/15.08) kursują tylko pomiędzy stacją Wilanowska i krańcem Młociny. W metrze prowadzone są prace nad unowocześnieniem systemu sterowania ruchem pociągów metra i kontroli dyspozytorskiej.

Podziel się ze znajomymi
Metro
Metro | Wikipedia

Przez ponad trzy dni wyłączonych z ruchu będzie sześć stacji na Ursynowie: Służew, Ursynów, Stokłosy, Imielin, Natolin i Kabaty. "Zmiany są spowodowane pracami nad unowocześnianiem systemu sterowania ruchem pociągów metra i kontroli dyspozytorskiej. Dla pasażerów uruchomiona jest zastępcza komunikacja autobusowa" - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.
 

Utrudnienia dla pasażerów metra rozpoczęły się w sobotę (12.08) od początku godzin kursowania metra i potrwają do końca kursowania w nocy z 14/15 sierpnia. Na wyłączony odcinek wyjechały autobusy zastępcze linii ZM1, które zatrzymują się  przy wyłączonych stacjach metra. Trasa autobusu ZM1 obejmuje Osiedle Kabaty - al. KEN - al. Harcerzy Rzeczypospolitej - Domaniewską - Nowobukowińską -  ulicę Rolną - al. Wilanowską - Puławską do Metra Wilanowska. ZTM zapewnia, że autobusy zastępcze kursują co kilka minut. W sobotę (12.08) i niedzielę (13.08) co 5 minut, natomiast w poniedziałek (14.08) co 3 minuty. 


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto