Naucz się rozmawiać z młodzieżą o alkoholu

09-08-2017

Chcesz nauczyć się jak rozmawiać z młodzieżą o alkoholu? Jesteś wychowawcą albo nauczycielem? Weź udział w specjalnym seminarium. Udział jest darmowy, wystarczy się zapisać!

Podziel się ze znajomymi
Naucz się rozmawiać z młodzieżą o alkoholu
Naucz się rozmawiać z młodzieżą o alkoholu
Jak informują organizatorzy: celem seminarium jest wzmocnienie kompetencji do pracy z młodzieżą w obszarze bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Warsztaty służą podniesieniu świadomości młodzieży na temat spożywania alkoholu, zwiększają liczbę osób reagujących na sytuacje zagrażające bezpieczeństwu, obalają wiele mitów związanych z wpływem alkoholu na organizm człowieka.

Poradnik „Trzeźwa jazda” zawiera scenariusz zajęć z młodzieżą zawierający m.in. takie elementy jak: zagadnienia z zakresu profilaktyki uzależnień, zagadnienia z zakresu prawa ruchu drogowego, a także z zakresu bezpiecznego powrotu do domu i sposobów kontroli trzeźwości.

Seminarium szkoleniowe odbędzie się w sali konferencyjnej Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień, ul. Dyrekcyjna 5 (poziom -1) i będzie trwało 4 godziny dydaktyczne. Terminy seminariów do wyboru: 30 sierpnia, 8 i 19 września. Szczegóły na stronie Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto