Remonty drogowe w długi weekend w Warszawie

11-08-2017

Na długi weekend, 12-15 sierpnia, drogowcy zaplanowali dwa frezowania. Dokończą prace na ul. Przyczółkowej i wyremontują nawierzchnię ul. Zawodzie. Natomiast tramwajarze wyremontują skręt u zbiegu al. Niepodległości i ul. Rakowieckiej. Będą zmiany w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Podziel się ze znajomymi
remont
remont
Zmiany zaczną się już w piątek (11.08)od godz. 22.00. Na ulicy Zawodzie planowane jest drugie frezowanie, które będzie prowadzone do środy (16.08) do godz. 4.00. Zamknięty dla ruchu będzie odcinek od ulicy Augustówka do skrzyżowania z Łuczniczą i Kobylańską. Do godz. 4.00 w środę (16.08) zamknięta dla ruchu będzie jezdnia w kierunku centrum ulicy Przyczółkowej na odcinku od Korbońskiego do Europejskiej. Drogowcy wymienią w tej części miasta asfalt i zamiast starego, zniszczonego pojawi się nowy, "cichy", z domieszką granulatu gumowego.W czasie frezowania ruch będzie odbywał się po przeciwnej jezdni, na której będzie po jednym pasie jazdy w każdym kierunku.

Zmiany także w alei Niepodległości. Od soboty (12.08) tramwajarze wyremontują łuk torów na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Rakowiecką. Od godz. 1.00 do środy (16.08) do godz. 4.00 zamknięta będzie jezdnia al. Niepodległości w kierunku Ursynowa od ulicy Stefana Batorego do Rakowieckiej. Objazd  komunikacji miejskiej zostanie poprowadzony ul. Rakowiecką. W tym czasie tramwaje linii 17 i 33 będą kursowały na skróconej trasie: z al. Niepodległości skręcą w ul. Filtrową i dojadą do pętli Pl. Narutowicza.Uruchomiona zostanie linia zastępcza Z17 kursująca na trasie: Rzymowskiego - Rondo ONZ.

W weekend, od piątku (11.08) od godz. 22.00 do niedzieli (13.08) do godz. 22.00 zamknięta będzie ul. Swojska na odcinku od ul. Wiernej do ul. Jesiotrowej. W tym czasie odtworzona zostanie nawierzchnia jezdni po budowie kanalizacji. Autobusy linii 170 będą kursowały w obu kierunkach na trasie: Rondo Starzyńskiego – PKP Zacisze-Wilno. Natomiast linia nocna N66 będzie kursowała trasą objazdową ulicami Radzymińską i Łodygową.

 

 


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto