Zdecyduj o kolejności budowy nowych basenów

10-10-2017

Mieszkańcy w konsultacjach społecznych dotyczących kolejności budowy basenów będą mogli wypowiedzieć się do 31 października. W tym czasie będzie można głosować zarówno za pośrednictwem aplikacji internetowej, jak i tradycyjnie poprzez wypełnienie ankiety i wrzucenie jej do urny.

Podziel się ze znajomymi
basen
basen

Mieszkańcy, w konsultacjach społecznych dotyczących kolejności budowy basenów, będą mogli wypowiedzieć się z dniach 1-31 października. W tym czasie będzie można głosować zarówno za pośrednictwem aplikacji internetowej, jak i tradycyjnie poprzez wypełnienie ankiety i wrzucenie jej do urny.

Warto podkreślić, że budowa nowych basenów będzie rozpoczynała się nie rzadziej niż co dwa lata. Mieszkańcy mogą wskazać basen na:
- osiedlu Leśnym (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. 11 Listopada);
- osiedlu Miedzyń (Zespół Szkół nr 8 przy ul. Pijarów);
- osiedlu Tatrzańskim (Zespół Szkół nr 28 przy ul. Kromera).

Do udziału w konsultacjach społecznych uprawniona jest osoba zamieszkała w Bydgoszczy, która ukończyła 16 lat. Należy pamiętać o tym, że każdy mieszkaniec wybiera tylko jedną lokalizacje basenu, a w sytuacji, gdy ta sama osoba wzięła udział w głosowaniu kilkukrotnie, wszystkie oddane przez nią głosy zostaną uznane za nieważne. Podczas wypełniania ankiety należy obowiązkowo wpisać podstawowe dane (imię i nazwisko) oraz numer Pesel i podpis. Dane te zostaną wykorzystane wyłącznie w celach konsultacji społecznych.

Z kolei sobotę, 21 października, odbędzie się „Obywatelska Sobota”. W trzech lokalizacjach, w których mają powstać baseny, mieszkańcy będą mogli wypełnić ankietę w Mobilnym Punkcie Konsultacyjnym.

Punkty konsultacyjne, w których można wrzucić do urny wypełnioną ankietę znajdują się:
- w ratuszu (ul. Jezuicka 1)
- Urzędzie Miasta Bydgoszczy (ul. Grudziądzka 9-15)
- Punkcie Obsługi Mieszkańca w Zielonych Arkadach
oraz w szkołach:
- Szkole Podstawowej nr 67
- Szkole Podstawowej  nr 15
- Szkole Podstawowej  nr 20
- Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7
- Zespole Szkół Handlowych
- Szkole Podstawowej nr 35
- Zespole Szkół nr 8

Źródło: www.bydgoszcz.pl


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto