Weekendowe remonty w kilku dzielnicach w Warszawie

13-10-2017

Spore zmiany w ruchu - czekają stołecznych kierowców w weekend. Drogowcy zaplanowali remonty w Wilanowie, Ursusie, Rembertowie i na Targówku. Prace będą m.in na ulicach Nałęczowskiej, Zabranieckiej, Cierlickiej czy też na skrzyżowaniu Marsa z Żołnierską. W niektórych przypadkach ruch będzie częściowo ograniczony. Zamykane będą też całe fragmenty ulic.

Podziel się ze znajomymi
Ratusz  zaplanował inwestycje i modernizacje w roku 2018
Ratusz zaplanował inwestycje i modernizacje w roku 2018 | Wikipedia
Zarząd Dróg Miejskich zaplanował wymianę nawierzchni ulicy Nałęczowskiej. Prace rozpoczną się w piątek (13.10) około godziny 22.00 i powinny potrwać do poniedziałku (16.10) do godziny 4.00. Nałęczowska będzie zamknięta na odcinku od Jana III Sobieskiego do Powsińskiej. Objazdy w tym rejonie zostaną poprowadzone ulicami: Jana III Sobieskiego - św. Bonifacego - Powsińską lub Wiertniczą - aleją Wilanowską - Jana III Sobieskiego. 

Także od godz. 22.00 w piątek (13.10) do 4.00 rano w poniedziałek (16.10)  niemożliwy będzie przejazd Łysakowską między skrzyżowaniem z Korkową a Skrzyneckiego w Wawrze. Ulica będzie zamknięta w rejonie skrzyżowań z Bychowską i Karpacką. W tym miejscu wybudowane zostaną przejścia dla pieszych z azylami. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Korkową - Kościuszkowców - Czecha.

Prace nad wymianą nawierzchni odbędą się także na ulicy Zabranieckiej. Drogowcy będą pracowali na odcinku od budowanej Trasy Świętokrzyskiej do torów kolejowych. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Księcia Ziemowita - Rzeczną - Księżnej Anny.

W piątek (13.10) od godz. 23.45 zamknięta dla ruchu będzie Cierlicka na odcinku od Traktorzystów do Wiosny Ludów. W tym miejscu będą prowadzone prace na wiadukcie związane z remontem linii kolejowej nr 447. Objazdy Cierlickiej zostaną poprowadzone ulicami: Kościuszki lub Sławka i dalej Dzieci Warszawy i Ryżową do alei 4 Czerwca 1989 roku i Traktorzystów. Ulicami Lalki i Kościuszki będzie można dojechać jedynie do posesji. Ulica Cierlicka zamknięta będzie do poniedziałku (16.10) do godz. 4.00. W związku z remontem Cierlickiej zmianom ulegną trasy linii 177, 187, 517, N35 i N85. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi dwie specjalne linie zastępcze.

 

W najbliższy weekend zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Marsa i ulicą Żołnierską. Przed skrzyżowaniem wyłączony z ruchu zostanie skrajny lewy pas południowej jezdni Marsa służący do skrętu w Żołnierską. Ponadto, w trakcie prowadzonych prac czasowo zamykane będą przejście dla pieszych i przejazd rowerowy przez Marsa. W tym miejscu utrudnienia potrwają do 20 października.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto