Niosą pomoc osobom, które dokonały aborcji

24-10-2017

Winnica Racheli tworzy bezpieczną przestrzeń, w której z delikatnością i czułością ludzie poranieni aborcją przyprowadzani są do Jezusa

Podziel się ze znajomymi
Rekolekcje 17-19 listopada w CEF-e w Koszalinie
Rekolekcje 17-19 listopada w CEF-e w Koszalinie
Winnica Racheli to duszpasterstwo, które organizuje weekendowe rekolekcje dla osób, które bezpośrednio lub pośrednio uczestniczyły w aborcji. Działa już w ponad 80 krajach na świecie, a w Polsce od 3 lat. W diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Winnica Racheli rozpoczęła działalność we wrześniu, a pierwsze rekolekcje organizuje w dniach 17-19 listopada w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Trwają zapisy.

W skład zespołu Winnicy Racheli wchodzi terapeuta, który udzieli pomocy psychologicznej i ksiądz. Rekolekcje oparte są na słowie Bożym, którego medytacja doprowadza do spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym.

"Nie jesteśmy od tego, żeby kogokolwiek osądzać, rzucać w kogoś kamieniami, ale z wielką delikatnością i miłością przyprowadzać do Jezusa. Tylko On może uzdrawiać tak głębokie rany" - mówi s. Beata Witerska, pallotynka.

Informacji o listopadowych rekolekcjach można szukać na Facebooku (Winnica Racheli - Koszalin) lub pod numerem telefonu: 517 042 230.

Alicja Górska

Rekolekcje Winnicy Racheli

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto