Gniewkowska do remontu

06-12-2017

Rozpoczął się drugi etap remontu ul. Gniewkowskiej. W najbliższych kilku dniach drogowcy ułożą nową nawierzchnię asfaltową na odcinku od ul. Mszczonowskiej do ul. Ordona.

Podziel się ze znajomymi
ul. Gniewkowska
ul. Gniewkowska | ZDM
Poprzedni etap prac zakończył się w listopadzie. Wówczas nowy asfalt pojawił się na odcinku ulic Potrzebnej i Gniewkowskiej pomiędzy dwoma przejazdami kolejowymi. Zniknęła też stara nierówna trylinka.
 
Dziś rusza remont 600-metrowego odcinka od ul. Mszczonowskiej do ul. Ordona. Ze względu na stan drogi, prace potrwają kilka najbliższych dni. Duży wpływ na tempo zakończenia robót będą miały warunki pogodowe. W tym czasie droga zyska równą nawierzchnię asfaltową.. Remontowany odcinek będzie zamknięty dla ruchu.
 
 
To nie koniec prac w tym rejonie. ZDM planuje wyremontować też pozostały odcinek ul. Gniewkowskiej, który jest w najgorszym stanie technicznym. Doraźny remont jest wstępnie zaplanowany na przyszły rok i odbędzie się przy udziale finansowym firm budowlanych korzystających z tej ulicy. Na jezdni pojawi się  nawierzchnia betonową.
 
Planowana jest także przebudowa ul. Jana Kazimierza. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg na dokumentację projektową nowej ulicy. Projekt kompleksowej przebudowy powstanie w 2018 r., tak aby na początku 2019 r. można było przeprowadzić roboty budowlane.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto