Znajdź najlepszą bombkę i na nią zagłosuj

07-12-2017

Są duże i małe, nie tylko okrągłe i wykonane z różnych materiałów. Otwarto wystawę konkursową pt. „Fantastyczna Bombka 2017”. Zabawę zorganizował po raz kolejny Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Podziel się ze znajomymi
Wystawa będzie czynna do 21 grudnia
Wystawa będzie czynna do 21 grudnia | Wojciech Orłowski
Do konkursu zgłoszono 121 bombek. Teraz zostaną one ocenione przez komisję, która przyzna nagrody w czterech kategoriach: dzieci do 10 lat, dzieci i młodzież do 18. roku życia, dorośli oraz grupy. Każdy odwiedzający wystawę sam będzie mógł oceniać, która z nich jest najładniejsza, w taki sposób zostanie wyłoniony zwycięzca w kategorii Nagroda Publiczności. Wystawę oglądać można w dużej galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. 

- Okazuje się, że bombka nie musi być okrągła i to nasza wystawa m. in. pokazuje. Mamy bombki przedstawiające postaci ze świata fantastyki, jest bombka w kształcie tortu, co jest chyba tutaj największym dla nas zaskoczeniem. Ktoś wpadł również na pomysł zrobienia bombki świecącej, a inna instalacja jest wykonana z takich małych kubeczków plastikowych – mówi Anna Góralczyk z pracowni plastycznej w MOK-u.
Wojciech Orłowski rozmawiał na ten temat z Anną Góralczyk z MOK-u.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto