Centrum pomocy dla zadłużonych już działa!

09-02-2018

Centrum Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych w Gdańsku już działa! Przeczytaj jaką pomoc można tam otrzymać!

Podziel się ze znajomymi
Centrum pomocy dla zadłużonych już działa!
Centrum pomocy dla zadłużonych już działa!
 To miejsce w którym gdańszczanie z długami mogą liczyć na pomoc. W jakim zakresie? Każde działania przygotowywane są indywidualne. Opracowywany jest program wyjścia z zadłużenia czy pomocy ofiarom przestępstw i nadużyć ekonomicznych. Prowadzone są grupy samopomocowe dla osób posiadających problem utraty kontroli nad długami.

- Pełnimy rolę punktu wspierającego dla osób zadłużonych oraz chcielibyśmy być ośrodkiem koordynująco-wspierającym dla podmiotów świadczących usługi w obszarze zadłużeń i edukacji ekonomicznej – tłumaczy Anna Szałkowska z Centrum BEiWOZ. - Działania podejmowane w ramach poradnictwa prawnego gwarantują przygotowanie zindywidualizowanego dostosowanego do potrzeb odbiorcy dokumentu - dodaje.

Siedziba Centrum mieści się przy al. Grunwaldzkiej 8 w Gdańsku. Działa ono od poniedziałku do piątku. W każdy poniedziałek, czwartek i piątek w godzinach od 8.30 do 16.30, a we wtorki i środy od godziny 12.00 do 20.00.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto