Targi Tour Salon w Poznaniu za nami

12-02-2018

Jak co roku swoją ofertę na nich prezentował powiat gnieźnieński. Można ją było znaleźć na stoisku regionalnym Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. Motywem przewodnim wielkopolskiej ekspozycji był ponownie Szlak Piastowski.

Podziel się ze znajomymi
Targi Tour Salon w Poznaniu
Targi Tour Salon w Poznaniu | www.powiat-gniezno.pl
Powiat promował swoje sztandarowe pozycje z serii „Tu powstała Polska” oraz wydawnictwa dotyczące turystyki aktywnej (rowerowej, wodnej i konnej), foldery opisujące perły architektury powiatu (drewnianej oraz pałace i dwory), szlak mitów i legend, szlak świętego Jakuba oraz ciekawostki ziemi gnieźnieńskiej. Na stoisku można też było dostać mapy wszystkich pięciu szlaków rowerowych, gadżety oraz książki i plakaty z serii „Kultura Piastów dla dzieci”. Dużym powodzeniem cieszyły się gry terenowe, dotyczące Gniezna i Ostrowa Lednickiego oraz przewodnik „13 pomysłów na Gniezno i okolice”.
Na stoisku Wielkopolski można również było znaleźć kalendarium wydarzeń na Szlaku Piastowskim w 2018 roku, wydane przez Klaster Turystyczny „Szlak Piastowski w Wielkopolsce”. To spis wszystkich cyklicznych imprez na szlaku. Klaster przygotował też ofertę pakietów turystycznych po Szlaku Piastowskim.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto