Ruszył remont ul. Dworcowej. Będa utrudnienia

12-02-2018

W poniedziałek ruszyły długo zapowiadane prace remontowe na ul. Dworcowej. To oznacza utrudnienia w ruchu, choć zamknięcie drogi na odcinku od ronda Felchnerowskiego do ronda Maćkowiaka nastąpi miesiąc później, niż pierwotnie zapowiadano.

Podziel się ze znajomymi
Nowy termin zamknięcia drogi to 12 marca. Wynika on ze zmiany harmonogramu prac wykonawcy. Remont na ul. Dworcowej potrwa do końca lipca. To jednak nie koniec. Kolejne prace obejmą bowiem ul. Bema i Batorego.

Zaktualizowany grafik prac:

- 12 lutego rozpoczęła się przebudowa ul. Dworcowej (odcinek od ronda Anny Borchers do ronda Klema Felchnerowskiego), stanowiąca kolejny etap budowy ulicy Aglomeracyjnej. Prace prowadzone będą etapowo, zgodnie z załączonymi schematami. Zakończenie ostatnich robót planowane jest do dnia 31 lipca br.

- od 12 marca zostaną podjęte pierwsze roboty budowlane związane z Centrum Przesiadkowym przy ul. Generała Józefa Bema i ul. Dworcowej (odcinek od ronda Klema Felchnerowskiego do ronda Maćkowiaka). Zakończenie ostatnich robót planowane jest do dnia 30 września br.

- od 4 kwietnia zostaną podjęte roboty związane z przebudową wiaduktu kolejowego na ul. Stefana Batorego. Zakończenie ostatnich robót planowane jest do dnia 30 września br.

We wskazanych okresach w rejonie ulic: Dworcowej, Generała Józefa Bema, Spółdzielczej, Akacjowej, Lipowej, Klonowej, Ułańskiej, Romualda Traugutta, Stefana Batorego, Jana z Kolna, Generała Mariana Langiewicza, Rajskiej, Harcerskiej, Ludowej, Obywatelskiej wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym i pieszym wraz z całkowitym wyłączeniem poszczególnych odcinków z ruchu (wskazanych na załączonych schematach).Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto