Rozpoznajesz te kobiety? Powiadom Policję!

12-03-2018

Nie wpuszczajcie do domu obcych osób – apelują policjanci. W miniony weekend dwie młode kobiety, które podały się za pracownice ZUS, okradły starszą kobietę. Jeśli je poznajecie – zawiadomcie policję.

Podziel się ze znajomymi
KMP Gdańsk
KMP Gdańsk
Kobiety zadzwoniły do mieszkania 95-latki i podały się za pracownice ZUS. Wykorzystały nieuwagę właścicielki i zabrały biżuterię wartą ponad 3tys. złotych – mówi asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.


Policjanci zabezpieczyli do prowadzonych spraw monitoring z wizerunkiem dwóch kobiet, które mogą mieć związek z tym przestępstwem oraz sporządzili portret pamięciowy jednej z nich. Osoby które rozpoznają te kobiety proszone są o kontakt – dodaje Kamińska.


Gdańscy policjanci szukają złodziejek, które najprawdopodobniej dopuściły się w ten sam sposób kradzieży na Przymorzu, tam podawały się za pracownice MOPR-u i okradały seniorów. Policjanci w wyniku swojej pracy zabezpieczyli w tej sprawie zapis monitoringu, który zarejestrował dwie kobiety mogące mieć związek z przestępstwem.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto