Pół tysiąca stypendiów czeka na laureatów

11-07-2018

Mowa o pomocy dla młodzieży, którą co roku przyznaje Centrum Myśli Jana Pawła II. Aktualnie trwa nabór kandydatów. Dostać można nawet 1500 złotych miesięcznie.

Podziel się ze znajomymi
Pół tysiąca stypendiów czeka na laureatów
Pół tysiąca stypendiów czeka na laureatów | fot. Centrum Myśli Jana Pawła II
Dla uczniów nabór zakończy się ostatniego dnia lipca, studenci będą mogli ubiegać się o stypendia do 10 października. Pieniądze trafiają co roku do tych, którzy mimo trudnej sytuacji materialnej zdobywają sukcesy w nauce, sporcie oraz działaniach artystycznych lub społecznych. Kryterium dochodowe to maksymalnie 1300 złotych dochodu netto na jednego członka rodziny.

Program stypendialny obejmuje uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a także studentów. Trzeba jednak pobierać naukę w Warszawie. Nie trzeba być za to mieszkańcem Stolicy. Stypendium może wynieść od 200 do nawet 1500 złotych miesięcznie. Wniosek można złożyć poprzez stronę internetową formularze.centrumjp2.pl, a następnie wydrukowane podanie i wymagane dokumenty trzeba dostarczyć do siedziby Centrum Myśli Jana Pawła II przy Foksal 11 w Warszawie.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto