Uwaga na utrudnienia w Śródmieściu

12-07-2018

Część ulic będzie wyłączona z parkowana, inne zaś nieprzejezdne. Wszystko to z powodu politycznego szczytu i posiedzenia Zgromadzenia Narodowego. W cierpliwość trzeba uzbroić się dziś i jutro (12 i 13.07).

Podziel się ze znajomymi
Zamek Królewski
Zamek Królewski | Wikipedia
Do Warszawy przyjeżdżają dziś przewodniczący parlamentów Europy Środkowej i Wschodniej. Obradować mają na Zamku Królewskim. Z tego powodu stołeczni urzędnicy wprowadzili tymczasowe zakazy parkowania. Od północy auta nie można już postawić po obu stronach ulicy Belwederskiej i po stronie hotelu przy ulicy Spacerowej. Tak będzie do godziny 20 w piątek (13.07). Między 6 a 18 zaparkować dziś (12.07) nie można także na Maszyńskiego między Górnośląską a wjazdem do Senatu. Od godziny 10 do północy parkować nie będzie można także w rejonie placu Politechniki - na ulicach Noakowskiego (po obu stronach) i Nowowiejskiej po stronie budynku Politechniki.

Z kolei z racji piątkowego (13.07) posiedzenia Zgromadzenia Narodowego w Zamku Królewskim i na Placu Zamkowym już dziś (12.07) od godziny 22 do jutra do 16 samochodu nie zostawicie na kilkunastu ulicach na Starym Mieście. Chodzi o: Świętojańską, Piwną, Dziekanią, Kanonią, Jezuicką, Celną, Brzozową, Mostową, Boleść, Bugaj, Podwale, Kilińskiego, Senatorską (od Miodowej do Podwala), Nowy Zjazd, Grodzką oraz parking pod mostem Śląsko-Dąbrowskim (między Nowym Zjazdem i Grodzką).

Warto uważnie patrzeć na nowe znaki, bo zaparkowanie mimo zakazu może nas słono kosztować. Auto zostanie odholowane na koszt jego właściciela. Utrudnienia będą dotyczyły w piątek także pieszych. Plac Zamkowy zostanie całkowicie zamknięty między 6 a 16.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto