Kierowcy szykujcie się na utrudnienia

14-09-2018

Tradycyjnie ruszają weekendowe remonty. Drogowcy pojawią się znów na Mokotowie oraz na Woli. Trwają już także kolejne prace na Białołęce.

Podziel się ze znajomymi
Kierowcy szykujcie się na utrudnienia
Kierowcy szykujcie się na utrudnienia | fot. Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Kolejna część ulicy Augustówka dostanie nową nawierzchnię. Dlatego od dziś (14.09) od godziny 22 do 4 rano w poniedziałek (17.09) nieprzejezdna będzie ona na odcinku między ulicami Zawodzie a Powsińską. Objazd wytyczono ulicami Augustówka, Statkowskiego i Gołkowską do Powsińskiej oraz Augustówka, Statkowskiego, Świętego Bonifacego (także do Powsińskiej). Inaczej pojadą też linie autobusowe 108, 163 i N31.

Na Kasprzaka budowniczy metra znów będą pracowali nad wyciąganiem sprzętu spod ziemi. Dlatego zamkną jezdnię w kierunku śródmieścia na trasie od Korczaka do Karolkowej. Wyznaczyli objazd Aleją Prymasa Tysiąclecia, Wolską, Aleją Solidarności i Towarową oraz Skierniewicką, Wolską, Aleją Solidarności i Towarową. Na objazdy zostaną skierowane także kursujące tamtędy autobusy. Zmiany będą obowiązywały od dziś (14.09) od godziny 23 do wieczora w niedzielę (16.09).

Tymczasem na Białołęce wczoraj (13.09) zamknięta została ulica Malborska między Kowalskiego a Głębocką. Te utrudnienia potrwają do 21 września. Trzeba jeździć objazdem. Ten prowadzi Kondratowicza i Świętego Wincentego. Z kolei autobusy linii 120 i N11 pojadą przez Gilarską, Świętego Wincentego i Głębocką. Natomiast linia 240 będzie kursowała ulicami Kondratowicza i Świętego Wincentego.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto