Drogowcy korzystają z wysokiej temperatury

12-10-2018

Dlatego zamierzają wyremontować kolejne ulice i tory tramwajowe. Część prac zaplanowali na najbliższe dni. Jakie utrudnienia nas czekają?

Podziel się ze znajomymi
Drogowcy korzystają z wysokiej temperatury
Drogowcy korzystają z wysokiej temperatury | fot. Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
W ten weekend (12-14.10) wymieniona zostanie nawierzchnia na części ulicy Słomińskiego. Chodzi o południową jezdnię od ulicy Alka Dawidowskiego do Mostu Gdańskiego. W Słomińskiego nie będzie się dało wjechać z Bonifraterskiej, Międzyparkowej, Szymanowskiej i Zakroczymskiej. Kierowcy będą musieli jeździć objazdem przez Most Grota Roweckiego, Jagiellońską i Rondo Starzyńskiego lub przez Aleję Jana Pawła, Aleję Solidarności i Most Śląsko-Dąbrowski. Inaczej z tego powodu pojadą także autobusy linii 409 i 500 oraz nocnych N12 i N62. Utrudnienia potrwają od dzisiaj (12.10) od godziny 22 do 4 rano w poniedziałek (15.10).

Utrudnienia dotkną także kierowców na Bielanach. Kontynuowane mają być bowiem prace na torowisku tuż przy wjeździe na teren pętli Matro Młociny. Od dzisiaj od około 23 (12.10) do poniedziałku do koło 4 rano (15.10) nie będzie można przejechać przez tory tramwajowe w alei Wittek. Dlatego kierowcy nie pojadą prosto z Wittek w Nocznickiego, nie skręcą też w Kasprowicza. Objazdy poprowadzą ulicami Marymoncką, Przy Agorze i Kasprowicza. Tramwaje linii 11 i 33 dojadą tylko do Alei Reymonta. Linia numer 2 zostanie skierowana do Metra Marymont, a numer 6 do Zajezdni Żoliborz. Uruchomiona zostanie również linia zastępcza Z33 na trasie: Metro Młociny – Nocznickiego – Wólczyńska – Al. Reymonta - Broniewskiego – Park Olszyna.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto