Drogowcy wchodzą w kolejny etap prac na Ursynowie

07-11-2018

Wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy szykuje zmiany w organizacji ruchu. Wprowadzi je w życie w piątek wieczorem. Lepiej się na nie przygotować.

Podziel się ze znajomymi
Drogowcy wchodzą w kolejny etap prac na Ursynowie
Drogowcy wchodzą w kolejny etap prac na Ursynowie | Źródło: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Zamknięty zostanie wyjazd z ulicy Lanciego w Płaskowickiej. Z Lanciego będzie można więc wyjechać jedynie w stronę Belgradzkiej. Objazd do Płaskowickiej będzie prowadził przez ulicę Rosoła lub Aleję Komisji Edukacji Narodowej. W ulicę Płaskowickiej, pod którą budowany jest tunel przyszłej obwodnicy nadal będzie można wjechać z Cynamonowej. Jednak w okolicach Rosoła w Cynamonową wjedziemy tylko jedną jezdnią. Nie wiadomo, jak długo potrwają te utrudnienia.

To jednak nie wszystkie utrudnienia w tym miejscu. Jak podają stołeczni urzędnicy – prowadzona będzie także przebudowa instalacji ciepłowniczej. Dlatego wyłączony z ruchu ma zostać również odcinek ulicy Płaskowickiej między Rosoła a Nowoursynowską. Wszystkie te zmiany spowodują, że inaczej pojedzie także komunikacja miejska. Trasy zmienią po raz kolejny linie: 136, 192, 195, 503, 504 i N37.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto