Zostań wolontariuszem

11-03-2019

Trwa rekrutacja wolontariuszy na Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, które odbędą się w sierpniu (9-11) w Bydgoszczy.

Podziel się ze znajomymi
DME
DME
 System rekrutacji Wolontariuszy na Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce wystartował w styczniu br. Wszyscy chętni mogą zarejestrować się w programie za pomocą dostępnego na oficjalnej stronie internetowej formularza, który znajduje się TUTAJ. Jeżeli jeszcze nie wysłaliście zgłoszenia do wolontariatu podczas DME, które już w sierpniu (9-11) odbędą się w Bydgoszczy, to już naprawdę ostatnia szansa. Rekrutacja potrwa do 21 kwietnia. Po tym terminie zostaną ogłoszone wstępne wyniki i prowadzone będą rozmowy z kandydatami na wolontariuszy.

Drużynowe Mistrzostwa Europy to z pewnością jedna z najbardziej prestiżowych lekkoatletycznych imprez. Niebieska bieżnia stadionu Zawiszy już za kilka miesięcy stanie się areną zmagań najlepszych lekkoatletów w Europie. Wolontariat to wspaniała okazja do zdobycia doświadczenia oraz uczestniczenia w wydarzeniu obok znanych sportowców z całej Europy. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby stać się częścią największej lekkoatletycznej imprezy organizowanej w Polsce, do udziału w wolontariacie. Jest to niepowtarzalna szansa, aby zobaczyć jak naprawdę wygląda organizacja zawodów sportowych.

Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, odbędą się w dniach 9-11 sierpnia.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto