Ulice: Szuwarowa i Wycieczkowa zyskają nową nawierzchnię

15-04-2019

Miasto wspólnie z mieszkańcami przygotowuje się do utwardzenia kolejnych ulic w oparciu o program Inicjatyw lokalnych „25/75”.

Podziel się ze znajomymi
Szuwarowa i Wycieczkowa zyskają nową nawierzchnię
Szuwarowa i Wycieczkowa zyskają nową nawierzchnię
Stowarzyszenia bydgoszczan, którym uda się zebrać środki na realizację inwestycji na poziomie 25 procent, mogą liczyć na realizację zadania w bieżącym roku budżetowym. W ten sposób osiedlowe ulice o niewielkim znaczeniu dla komunikacji mogą szybciej zyskać nowe nawierzchnie lub zostać wyposażone w dodatkową infrastrukturę np. chodniki i miejsca postojowe. Do tej pory zrealizowano wszystkie zadania zgłoszone przez mieszkańców, które spełniały wymogi formalne.

Ostatnio pozytywne oceny otrzymały kolejne zadania zgłoszone przez mieszkańców. Dotyczą one budowy dwóch ulic na Osowej Górze i w Opławcu. Ulica Szuwarowa obecnie łączy ulice M. Kolbego z Halibutową. Liczy długość 140 metrów. Znajduje się przy niej około 20 domów w zabudowie szeregowej. Docelowo wjazd będzie tylko od strony ul. Halibutowej. Z kolei ul. Wycieczkowa obsługuje posesje pomiędzy ul. Opławiec i Sanatoryjną. Główny ciąg liczy długość około 200 metrów. Zadania będą realizowane pod warunkiem uzupełnienia niezbędnej dokumentacji.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto