Zapłacimy za postój na parkingu

09-05-2019

Parking na skwerze przy ulicy 3 Maja i błogosławionej Jolenty w Gnieźnie będzie płatny. Opłaty w tym miejscu zaczną obowiązywać od 3 czerwca.

Podziel się ze znajomymi
Parking przy ulicy 3 Maja
Parking przy ulicy 3 Maja | www.gniezno.eu
Za postój będzie trzeba zapłacić między godz. 7:00 a 20:00. Darmowe będzie parkowanie przez pierwszych 30 minut. Później za każdą rozpoczętą godzinę będzie trzeba zapłacić 3 złote. Wprowadzenie opłat ma wymusić rotację na parkingu. Powinien on być wykorzystywany przede wszystkim przez osoby udające się do szpitala i innych podmiotów prowadzących działalność w tym miejscu. Obecnie parkują tam głównie mieszkańcy pobliskiego budynku. Pierwotnie zaplanowane dla tych osób przez dewelopera miejsca parkingowe uległy bowiem likwidacji.
Będzie możliwość wykupienia abonamentów trzydziestodniowych: abonament zwykły kosztować będzie 130 złotych, a dla mieszkańców strefy przyległej do parkingu (ulice: bł. Jolenty, 3 Maja – od ul. Chociszewskiego do ul. Grzybowo, Łącznica, Kilińskiego, Chociszewskiego – od ul. św. Michała do 3 Maja oraz Grzybowo – od ul. 3 Maja do św. Jana) - 90 złotych.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto