Jak pozyskać dodatkowe środki na inwestycje?

13-05-2019

Przyjdź i zapytaj specjalistów!

Podziel się ze znajomymi
Jak pozyskać dodatkowe środki na inwestycje?
Jak pozyskać dodatkowe środki na inwestycje?
 Ruszają spotkania w Malborku, Chojnicach, Starogardzie Gdańskim i Gdańsku. Będzie można się dowiedzieć – na jakie wsparcie można liczyć w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego, kiedy zorganizowane będą najbliższe konkursy, dla kogo i na jakie projekty można uzyskać wsparcie. W najbliższych tygodniach odbędą się spotkania informacyjne.

Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Lokalnych Punktów Informacji Funduszy Europejskich przedstawią zainteresowanym możliwości pozyskania dodatkowych środków na różnego rodzaju inwestycje. Spotkanie będzie także okazją do zapoznania się z podsumowaniem dotychczasowych efektów, które udało się osiągnąć na Pomorzu dzięki wsparciu środków europejskich.

Spotkania odbędą się: 13 maja w Malborku (godz. 11:00 – 13:30, Starostwo Powiatowe w Malborku, Pl. Słowiański 17), 15 maja w Chojnicach (godz. 11:00 – 13:30, Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowe w Chojnicach, ul. Józefa Piłsudskiego 30A), 20 maja w Starogardzie Gdańskim (godz. 11:00 – 13:30, Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 170, 23 maja w Gdańsku (ul. Augustyńskiego 1, godz. 11:00 – 13:30, Sala Polskie Niebo, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego).

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto