Kozzi Film Festiwal już dziś spotkanie z Kingą Dębską !

12-06-2019

Zielona Góra i Żary ponownie stały się ważnymi miastami na mapie polskiego kina. Czas na 5 edycję festiwalu Filmu i teatru Kozzi Film Festival. 50 filmów, spektakle, koncerty, spotkania z aktorkami i aktorami, reżyserkami i reżyserami Właśnie wyruszyła 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Film Festiwal.

Podziel się ze znajomymi
Kinga Dębska na Kozzi Film Festiwal
Kinga Dębska na Kozzi Film Festiwal | mat.prasowe
Zielona Góra i Żary ponownie stały się ważnymi miastami na mapie polskiego kina. Czas na 5 edycję festiwalu Filmu i teatru Kozzi Film Festival. 50 filmów, spektakle, koncerty, spotkania z aktorkami i aktorami, reżyserkami i reżyserami Właśnie wyruszyła 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Film Festiwal. W Zielonej Górze na seansach, spotkaniach w Kinie Norwid i Kinie Góra Mediów (WiMBP), Kinie Rektorat (rektorat UZ), Festiwal Cafe zobaczymy twarze znane z dużego i małego ekranu. Przyjadą: Aleksandra Konieczna, Gabriela Muskała, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Żak, czy reżyserka Kinga Dębska, która prezentuje na festiwalu dwa filmy "Aktorkę "oraz "Zabawa Zabawa", traktujący o problemie alkoholowym wśród kobiet w każdym wieku. Ten film do obejrzenia już dzisiaj o 19:30 w kinie Rektorat.

Wśród 50 filmów zobaczymy: najnowsze kino polskie, niemieckie, środkowoeuropejskie, retrospektywy, poświęcone tegorocznym patronom imprezy: Elżbiecie Czyżewskiej, Tadeuszowi Fijewskiemu oraz Maciejowi Kozłowskiemu oraz walczące o festiwalowe nagrody obrazy sensacyjne. Tym razem kino Kozzi Gngsta będzie opatrzone komentarzami prawników i radców prawnych specjalizujących się w prawie karnym.

Na wszystkie projekcje obowiązują wejściówki. Te do nabycia, w większości za darmo w holu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Norwida.

Cały program dostępny na stronie biblioteki Norwida


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto