Nie igraj z książką, zagraj z Biblioteką!

31-07-2019

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na Kompanijkę, nowy wakacyjny projekt. Będzie można zagrać w grę planszową lub przenieść się do wirtualnego świata. Zajęcia odbywają się w Fordonie i na Błoniu. Wstęp jest wolny.

Podziel się ze znajomymi
Kompanijka - plakat
Kompanijka - plakat | Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy
Kompanijka to nowy, wakacyjny projekt Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki publicznej w Bydgoszczy. Inicjatywa o wdzięcznej, tajemniczej nazwie Kompanijka to zaproszenie do wspólnej gry w planszówki, wejścia do wirtualnego świata, otwarcia drzwi wyobraźni.

Jeśli chcesz zanurzyć się w fascynującym świecie zaskakujących fabuł, wziąć udział w pasjonujących rozgrywkach, poczuć ducha rywalizacji, wyruszyć w podróż przy pomocy nowoczesnych narzędzi VR, przyjdź do biblioteki.

Projekt będzie realizowany w filiach WiMBP na Błoniu i w Fordonie: - na Błoniu przy ul. Broniewskiego 1 - w Fordonie przy ul. Brzęczkowskiego 2.

Kompanijka zaprasza przez cały lipiec/sierpień od poniedziałku do piątku, w godzinach: Poniedziałek: 9.00 - 17.00 Wtorek: 9.00 - 17.00 Środa: 9.00 - 15.30 Czwartek 9.00 - 17.00 Piątek 9.00 - 17.00

Wstęp jest wolny.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto