Diler z Wielkopolski aresztowany

12-08-2019

Policjanci zatrzymali 32 – letniego mieszkańca powiatu śremskiego, który posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków i substancji psychotropowych. Mężczyzna ukrył narkotyki w bieliźnie. 32 latek był już wcześniej karany

Podziel się ze znajomymi
źródło: KPP w Głogowie
źródło: KPP w Głogowie
 Głogowscy policjanci Wydziału Prewencji otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, który próbuje wejść na teren zakładu pracy. Mężczyzna miał być pod wpływem środków odurzających. Na miejscu okazało się, że jest nim 32-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, który posiada przy sobie nieznane tabletki. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę nerwowym zachowaniem na widok funkcjonariuszy. Podczas przeszukania okazało się, że chowa w bieliźnie worek z większą ilością narkotyków i środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli przy nim blisko 53 gramy metaamfetaminy, 8 gramów amfetaminy, 35 sztuka tabletek ekstazy oraz 5 gramów środka odurzającego w postaci ziela konopi.

Na wniosek policji Sąd Rejonowy zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 32 latek był już wcześniej karany i odsiadywał wyrok za posiadanie i handel narkotykami.

Podejrzany, odpowie za wprowadzanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających do obrotu w warunkach powrotu do przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

źródło: KPP w Głogowie


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto