Byli kompletnie pijani i podróżowali kradzionym autem.

07-11-2019

Mowa o dwóch mężczyznach, którzy do Stolicy przyjechali aż z Gdańska. Zostali zatrzymani na samym wjeździe do miasta. Wpadli podczas rutynowej kontroli.

Podziel się ze znajomymi
Policja
Policja
Auto zostało zatrzymane kilka dni temu w samo południe na ulicy Pułkowej. Patrol drogówki prowadził tam rutynowe kontrole pojazdów. Kiedy samochód zatrzymał się – okazało się, że w środku są dwaj pijani mężczyźni w wieku 25 i 28 lat. Zarówno pasażer, jak i kierowca mieli w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu. Siedzący za kółkiem młodszy z mężczyzn trafił do policyjnego aresztu.

W międzyczasie do policjantów z Gdańska zgłosił się właściciel citroena, który został skradziony sprzed jednej z restauracji. Mundurowi sprawdzili auto i okazało się, że to nim podróżowali dwaj pijani mężczyźni zatrzymani w Stolicy. Jak się okazało, pomysł wycieczki do Warszawy pojawił się w głowie mężczyzn podczas alkoholowej biesiady. Postanowili wówczas odwiedzić mieszkającą w Stolicy rodzinę. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty włamania i kradzieży samochodu. 25-latek odpowie także za kierowanie pojazdem po alkoholu. „Podróżnikom” grozi teraz 10 lat więzienia.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto