Przed drogowcami i tramwajarzami pracowity weekend

08-11-2019

Ci pierwsi - wymienią nawierzchnię ulicy Połczyńskiej. Tramwajarze zajmą się torowiskiem na Jagiellońskiej. Będą zmiany w ruchu.

Podziel się ze znajomymi
Przed drogowcami i tramwajarzami pracowity weekend
Przed drogowcami i tramwajarzami pracowity weekend | Źródło: Infoulice
Na ulicy Połczyńskiej pojawi się w sumie 500 metrów nowego asfaltu. To na odcinku od ulicy Rotundy do Dźwigowej. Prace obejmą jezdnię w kierunku Centrum. Nawierzchnia zostanie też wzmocniona siatką szklano-węglową. Od dziś (8.11) od 22:00 aż do poniedziałku (11.11) do koło 4:00. zamknięta będzie południowa jezdnia na odcinku od Lazurowej do Dźwigowej. Utrzymany będzie wyłącznie dojazd do ulicy Szeligowskiej. Połączenie z Połczyńską stracą ulice: Nowej Huty i Rotundy. Objazd wytyczono ulicami: Lazurową, Człuchowską i Powstańców Śląskich oraz Aleją 4 Czerwca 1989r., ks. Chrościckiego, Świerszcza, Globusową i Dźwigową. Inaczej (w kierunku centrum) pojadą autobusy linii 105, 197, 713, 743 oraz N52.

Tramwaje Warszawskie zaplanowały natomiast na weekend rozbiórkę torowiska tymczasowego na ulicy Jagiellońskiej na Pradze Północ. Prace zaczną około 6:00 rano jutro (9.11) i zakończą je do 4:00 rano w poniedziałek (11.11). W tym czasie zamknięty dla ruchu będzie odcinek Jagiellońskiej od Ratuszowej do Świętych Cyryla i Metodego. Objazd poprowadzi: Ratuszową, Wybrzeżem Helskim i Okrzei. Autobusy linii 509 w kierunku Nowodworów, pojadą prosto Targową do Ratuszowej. W kierunku Gocławia będą kursowały przez Plac Hallera i dalej ulicami: Dąbrowszczaków, Inżynierską i Wileńską do Targowej. Linie nocne N14 i N64 (tylko w kierunku Dworca Centralnego) pojadą Inżynierską i Wileńską.
 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto