Będą zmiany na warszawskich ulicach

29-11-2019

Drogowcy wprowadzą nową organizację ruchu na Wale Miedzeszyńskim. Inaczej pojedziemy też na Woli. Sprawdziliśmy, jak teraz będą jeździć kierowcy.

Podziel się ze znajomymi
Będą zmiany na warszawskich ulicach
Będą zmiany na warszawskich ulicach | Źródło: Infoulice
Około południa dziś (29.11) na Wale Miedzeszyńskim zmieni się organizacja ruchu w rejonie ulicy Ogórkowej. W obu kierunkach kierowcy pojadą teraz gotową już boczną jezdnią powstającą obok węzła na Południowej Obwodnicy Warszawy.

Kolejne zmiany zaplanowano w Warszawie na najbliższy wtorek (3.12). Od około godziny 11:00 inaczej pojedziemy ulicą Górczewską. Na odcinku od skrzyżowania z Deotymy i Elekcyjną do Góralskiej - ruch będzie przełożony w całości na jezdnię południową. Jadąc od Deotymy będzie można dojechać tylko do Góralskiej. Dalej prosto pojadą wyłącznie: autobusy, taksówki, motocykle i pojazdy MTON, a także właściciele, najemcy i prowadzący działalność gospodarczą w budynkach wzdłuż tego odcinka ulicy Górczewskiej – o ile mają specjalne identyfikatory. Zamknięte zostanie też tymczasowe połączenie ulic Okocimskiej i Jana Olbrachta.

Także we wtorek (3.12) około 20:00 drogowcy udostępnią kierowcom ulicę Płocką między Wolską a budynkiem numer 11. Budowniczowie metra będą jeszcze pracowali na fragmencie Płockiej przy skrzyżowaniu z ulicą Ludwiki.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto