Chcesz na nowo zakochać się w swojej żonie/ swoim mężu?

30-01-2020

Kolejna edycja „Spotkań małżeńskich” odbędzie się pod koniec lutego w Koszalinie. Trwają zapisy.

Podziel się ze znajomymi
Spotkania małżeńskie 21-23 lutego w CEF-e w Koszalinie
Spotkania małżeńskie 21-23 lutego w CEF-e w Koszalinie
Kolejna edycja „Spotkań małżeńskich” odbędzie się w dniach 21-23 lutego w Centrum Edukacyjno- Formacyjnym w Koszalinie.

To rekolekcje, podczas których małżonkowie uczą się m.in. dialogu. Adresowane są do małżeństw z różnym stażem, szczególnie pomocne dla par przeżywających kryzys.

"Formuła tych rekolekcji dotyka całości życia małżeńskiego, na ile jest to możliwe w ciągu tego weekendu. Skupiamy się na tym, co odkrywaniu istoty ich bycia razem"- wyjaśnia ks. Piotr Domaros, współprowadzący te rekolekcje. "Każde małżeństwo jest inne, ale problemy mają takie same, tylko inaczej je przeżywają. Sposób rozwiązywania problemów, które proponują "Spotkania małżeńskie", pozwala im wyjść z pewnego impasu. Wraz z Panem Bogiem i przy zaangażowaniu małżonków wiele rzeczy prostuje się"- dodaje duchowny. Ks. Domaros przyznaje, że zdarzało się, iż na te spotkania przyjeżdżali małżonkowie już po rozwodach albo w głębokim kryzysie i po dobrze przeżytych rekolekcjach wyjeżdżali z postanowieniem ratowania związku.

Trwają zapisy. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 600 984 248 lub mailowo pod adresem: zapisy.koszalin@spotkaniamalzenskie.pl.

Alicja Górska

"Spotkania małżeńskie" w lutym w Koszalinie- zapowiedź

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto