Bezpieczne podróżowanie i analiza informacji

03-02-2020

Wielu z nas już planuje gdzie spędzić tegoroczny urlop i myśli o wyjeździe zagranicznym. Wśród wybieranych kierunków pojawia się jednak już nie tylko all inclusive w Turcji czy Egipcie. Są też kraje Azji Centralnej czy Afryki. Jak przygotować się do takiego wyjazdu i czy jest on bezpieczny?

Podziel się ze znajomymi
dr Krzysztof Danielewicz – kierownik studiów podyplomowych Analiza Informacji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, właściciel firmy Security In Practise
dr Krzysztof Danielewicz – kierownik studiów podyplomowych Analiza Informacji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, właściciel firmy Security In Practise
Justyna Malińska rozmawiała o tym z dr Krzysztofem Danielewiczem – kierownikiem studiów podyplomowych Analiza Informacji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, właścicielem firmy Security in practise. 
 
Studia podyplomowe Analiza Informacji dają szansę zdobycia dogłębnej wiedzy na temat metod pozyskiwania informacji oraz sposobów przygotowywania i prezentowania produktów analitycznych. To interaktywne wykłady i warsztaty, podczas których słuchacze sprawdzają swoje nowo nabyte umiejętności, stanowiące dziś podstawę funkcjonowania w środowisku biznesowym, w międzynarodowych organizacjach rządowych i pozarządowych,  strukturach administracji państwowej czy w przestrzeni publicznej.
 
Dr Krzysztof Danielewicz, płk rez. – kierownik studiów podyplomowych Analiza Informacji – ekspert ds. bezpieczeństwa międzynarodowego, specjalizujący się w Afryce i Azji. Autor prelekcji, procedur i szkoleń z zakresu postępowania w przypadku ataku terrorystycznego. Były żołnierz zawodowy, uczestnik misji w Afganistanie w 2007, 2008, 2012 roku oraz w Mali w latach 2013 – 2014. W latach 2016-2018 w ramach projektu finansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Bezpieczna Szkoła Bezpieczna Przyszłość” przeszkolił ponad 350 szkół na terenie całego kraju z zakresu bezpieczeństwa. Współautor procedur postępowania na wypadek ataku terrorystycznego na szkołę. Autor wielu rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i osobowego. Obecnie właściciel firmy i portalu internetowego – Security in practice.
Rozmowa cz. 1
Rozmowa cz. 2

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto