Przed nami gratka dla miłośników wszystkich „mruczków”

14-02-2020

Stołeczne schronisko Na Paluchu przygotowało na najbliższy weekend sporo atrakcji. Są związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Kota. Co będzie się działo?

Podziel się ze znajomymi
Kot
Kot | fot. Agata Falkowska/Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
W sobotę i niedzielę (15-16.02) warto zajrzeć do punktu „Ochota na Kota” przy Grójeckiej 79. Pierwszego dnia między 11:00 a 15:00 okazja by poznać koty czekające na adopcję. Wolontariusze i pracownicy wyjaśnią, jak wygląda cały proces. Zaplanowano także kiermasz charytatywny oraz zwierzozagadki z upominkami. Będą też wykłady „Jak prawidłowo bawić się z kotem” i „Prawidłowe żywienie kotów”. Na zajęcia prowadzone przez behawiorystkę Małgorzatę Nowacką oraz Katarzynę Towalewską i Maję Sieńkowską z grupy „O kotach merytorycznie” obowiązują zapisy. Oprócz tego każdy może uczestniczyć w warsztatach robienia zabawek dla kotów.
 
Kolejnego dnia (16.02) między 13:00 a 15:00 w „Ochocie na Kota” będzie bezpłatne czipowanie kotów. W akcji elektronicznego znakowania będą mogły wziąć udział zwierzęta, których właściciele mieszkają w Warszawie. Do punktu trzeba zgłosić się z dowodem osobistym oraz książeczką zdrowia kota. 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto