Jak zabezpieczyć dzieci przed deprawacją seksualną?

09-10-2020

Przed nami konferencja zatytułowana"LGBT – aspekty etyczne i prawne”. Wydarzenie odbędzie się jutro w parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie.

Podziel się ze znajomymi
Jak zabezpieczyć dzieci przed deprawacją seksualną?
Jak zabezpieczyć dzieci przed deprawacją seksualną? | pixabay
Wiedza oraz fakty przedstawione na konferencji mają uwrażliwić m.in. rodziców na zagrożenia związane z propagowaniem ideologii gender, na której opierają się standardy edukacji seksualnej w Europie.

- Przestrzegamy, ponieważ ja też mogę powiedzieć jako rodzic, że nie byłem przygotowany na treści jakie zobaczyłem na wykładzie. Byłem wstrząśnięty. Wstrząśnięty jak to wygląda, jak jest to bardzo agresywne. Te treści naprawdę są do rozważania dla osób dorosłych – mówi Andrzej Kuc z Tutum Domus.

Konferencja zatytułowana „LGBT – aspekty etyczne i prawne. Jak zabezpieczyć dzieci przed deprawacją seksualną?" zostanie poprzedzona mszą świętą, która rozpocznie się o godz. 10.30 w dolnym kościele przy ul. Wyszyńskiego 11 w Olsztynie. Następnie zaplanowano 3 wykłady oraz dyskusję. Pełen harmonogram:

11.15 - Ideologia LGBT – wyzwania kulturowe i etyczne – ks. prof. Marian Machinek

12.15 - Programy deprawacji dzieci według standardów WHO w Gdańsku – Adam Chmielewski ekspert Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk

13.15 - Tzw. „Marsze Równości” - aspekty karno-prawne – mecenas Marta Kowalczyk z Instytutu Ordo Iuris

14.15 - Dyskusja

rch
Relacja Rozalii Chudzik

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto