Koronawirus u Sióstr na Starym Mieście i Woli

16-10-2020

Zakażenie wykryto na terenie klasztoru Sióstr Franciszkanek Służebniczek Krzyża oraz u Karmelitanek Bosych. Wszystkie osoby mieszkające na ternie klasztoru są w samoizolacji. Kościół Świętego Marcina i klasztor są zamknięte.

Podziel się ze znajomymi
Kościół Świętego Marcina w Warszawie
Kościół Świętego Marcina w Warszawie | fot. Siostry Franciszkanki Służebniczki Krzyża/Facebook
Izolacja obowiązuje od dzisiaj (16.10). W najbliższych dniach kościół Świętego Marcina oraz klasztor Sióstr Franciszkanek Służebniczek Krzyża na Starym Mieście będą zamknięte. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo wiernych - tak piszą Siostry na swoich profilach w mediach społecznościowych. Franciszkanki polecają się modlitwom wiernych.

Msze Święte w tygodniu o 17:30 i niedzielne o 9:30, 11:00 i 17:30 są transmitowane przez internetowe radio www.piwna.caster.fm Odwołane zostały wszystkie spotkania wspólnot i grup duszpasterskich. Nieczynne są również Biblioteka Wiedzy Religijnej i Kącik Pod Wieżą oraz kancelaria rektoratu kościoła Świętego Marcina. 

Na Woli z kolei koronawirusa wykryto w klasztorze Sióstr Karmelitanek Bosych przy Wolskiej 27/29. Dlatego klasztor oraz znajdująca się na jego terenie kaplica do odwołania będą zamknięte. Karmelitanki także proszą o modlitwę.
 


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto