Bezpłatne badanie na przeciwciała koronawirusa w Szczecinku

23-02-2021

Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy już ruszyły. W badaniu może wziąć udział 120 mieszkańców miasta. Są jednak pewne kryteria, które trzeba spełnić.

Podziel się ze znajomymi
Bezpłatne testy na COVID 19 w Szczecinku
Bezpłatne testy na COVID 19 w Szczecinku | pixabay
Mieszkańcy Szczecinka mogą wziąć udział w „Zachodniopomorskim Programie Monitorowania i Prewencji Epidemii Coronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19”.

Program ten ma na celu identyfikację osób po kontakcie z wirusem oraz weryfikację aktywności tego zakażenia metodą molekularną. Do skorzystania z badań zachęca szczecinecki ratusz.

Badanie jest całkowicie bezpłatne, jednak skorzystać z niego mogą kobiety w przedziale wiekowym od 18 do 59 lat oraz mężczyźni w wieku od 18 do 64 roku życia.

Z badania można skorzystać jednorazowo.

Aby zgłosić się na takie badania, należy zarejestrować się telefonicznie w godzinach 8.00-14.00 pod nr telefonu: 94 372 10 91 lub 94 372 10 92 wewnętrzny 36.

Badania zaplanowane są na 2. marca od godziny 9.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jasnej w Szczecinku.

Przed badaniem konieczne jest wypełnienie specjalnego formularza, który można pobrać ze strony szczecineckiego Urzędu Miasta.

www.szczecinek.pl/sites/default/files/pliki/karta-wlaczenia-do-projektu-karta-wywiadu-deklaracja-uczestnictwa-w-projekcie.pdf

PH-D/Q

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto