Torebki i krawaty naszpikowane dobrem!

21-03-2014

Jerzy Stuhr, Grażyna Torbicka, Katarzyna Skrzynecka czy Jerzy Trela - znani i lubiani przekazali swoje torebki i krawaty na specjalną aukcję fundacji "Podaruj życie".

Podziel się ze znajomymi
Krawat Jerzego Stuhra, który można wylicytować na aukcji. Fot. www.torebkanaszpikowanadobrem.pl
Krawat Jerzego Stuhra, który można wylicytować na aukcji. Fot. www.torebkanaszpikowanadobrem.pl
Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na wsparcie rodzin dotkniętych chorobą nowotworową. - Wygrywa ten, kto da więcej. Już widzimy ogromne zainteresowanie tą aukcją. Jeszcze nie wszyscy chętni licytują, ci najbardziej zainteresowani czekają na sam koniec, natomiast wejść i obserwacji jest naprawdę bardzo bardzo dużo! - tłumaczy prezes fundacji Urszula Smok.

To już kolejna edycja akcji. W tym roku przedmiotem licytacji są nie tylko torebki, ale i krawaty. Z historią przedmiotów można się zapoznać na specjalnej stronie internetowej. - Postanowiliśmy rozszerzyć tę naszą aukcję i do wsparcia naszych działań zaprosiliśmy również panów. Przecież mężczyźni też są wrażliwi i chętnie pomagają osobom chorym - mówi Urszula Smok.

Licytować można około 16-stu torebek i krawatów przekazanych przez znanych twórców, aktorów, pisarzy i polityków. Aukcja na stronie www.torebkanaszpikowanadobrem.pl potrwa do 7 kwietnia.
Posłuchaj rozmowy Anety Regulskiej

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto