Beata Bednarz zaśpiewała wczoraj w Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie

04-04-2016

"Trzeba mieć pewność dokąd się odchodzi. Żyję nadzieją, że zmierzam do Boga"- mówi Beata Bednarz.

Podziel się ze znajomymi
Beata Bednarz
Beata Bednarz
Beata Bednarz wystąpiła wczoraj w Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie. Artystka ma na swoim koncie kilkanaście płyt solowych, ale także współpracę z wieloma znanymi wykonawcami, m.in. z Krystyną Prońko, Mietkiem Szcześniakiem, Edytą Górniak czy Budką Suflera. Zaangażowana była także w wiele edycji „Tańca z gwiazdami”. Wczorajszy (3 kwietnia) koncert odbył się z okazji Święta Miłosierdzia Bożego.

Podczas koncertu artystka dzieliła się swoją relacją z Bogiem, ale i też trudnymi doświadczeniami w życiu. Przyznała, że doświadczenie choroby nowotworowej było dla niej najlepszym wówczas doświadczeniem. Ten spokój w jej sercu wobec trudnej diagnozy, czy jeszcze wcześniej wobec śmierci brata, wynika z wiary. W rozmowie z Radiem Plus Beata Bednarz dodała, że trzeba mieć pewność dokąd się odchodzi. "Żyję nadzieją, że zmierzam do Boga. To nie jest dla mnie loteria, że albo się uda, albo nie. Wierzę w Syna Bożego, a jak mówi Pismo Święte, kto ma Syna Bożego w sercu, ten ma życie wieczne. To jest obietnica na której buduję swoje życie"- przekonuje wokalistka.
W relacji (zamieszczamy poniżej) wywiad z Beatą Bednarz. Wykorzystane zostały fragmenty piosenek Beaty Bednarz z płyt: „Zamieszkaj ze mną” i „Pasja miłości”.

Alicja Górska; alicja.gorska@radio-plus.pl

Relacja z koncerty Beaty Bednarz w Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto