I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio

08-07-2016

Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2016 roku wpisuje się I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio. 6 sierpnia br. pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w Zlocie organizowanym w Gnieźnie. To pierwsze w historii kraju wydarzenie, które skupi pod jednym, otwartym dachem, branżę motoryzacyjną, turystyczną i track foodową, a zarazem największa w Europie impreza motoryzacyjna o tematyce cabrio.

Podziel się ze znajomymi
I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio
I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio
Pierwszą stolicę Polski, podobnie jak Rzym, zbudowano na siedmiu wzniesieniach. To właśnie tutaj zgromadzą się rzesze fanów aut z otwartym dachem, aby podziwiać piękno sylwetek tych samochodów. Oprócz ekip cabrio z całej Europy, do Gniezna przyjadą miłośnicy motoryzacji przekonani o tym, że do tej pory nie wynaleziono lepszego pojazdu na słoneczną pogodę. 
Agencja Commercial Communications wraz z patronem strategicznym - Miastem Gniezno, wspierana zaangażowaniem prawdziwych pasjonatów motoryzacji, zajęła się organizacją największej w Europie imprezy motoryzacyjnej o tematyce cabrio, pod hasłem Cabrio let me be free!
Dwa dni atrakcji przygotowanych dla uczestników to, m.in. Rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, przegląd filmów reklamowych o tematyce cabrio oraz pierwsza próba bicia Rekordu Guinnessa przez miłośników kabrioletów. Program wydarzenia wzbudził zainteresowanie zagranicznych mediów, które potwierdziły, że będą relacjonowały przebieg tej wyjątkowej imprezy.
Do tej pory wśród zainteresowanych udziałem w Zlocie jest ponad 100 ekip. Organizatorzy szacują, że w dniach 6-7 sierpnia Gniezno odwiedzi 12 000 gości. Będzie to doskonała okazja, aby poznać uroki miasta i terenów Wielkopolski, ale przede wszystkim spotkać fanów motoryzacji z całej Europy. 

Zakup 1 biletu uprawnia do wjazdu do strefy biletowanej 1 pojazdu typu cabrio wraz z kierowcą i dowolną dopuszczalną (wpisaną w dowodzie rejestracyjnym pojazdu) ilością pasażerów (od 1 do 4). Bilet uprawnia m.in. do udziału w Rajdzie „1050” szlakiem pierwszych Piastów, Plenerowym kinie samochodowym, Prezentacji pojazdów IMZC Cabrio Poland 2016, wspólnemu biciu Rekordu Guinnessa oraz wieńczącym Zlot przejeździe kolumny samochodów cabrio. W ramach biletu przewidziany został także pakiet startowy, na który składają się gadżety związane ze Zlotem, puchar i dyplom potwierdzający udział w IMZC Cabrio Poland 2016 oraz wspólne bicie Rekordu Guinnessa.

 

Cena biletu do końca lipca 249 zł, a przed zlotem 299 zł. 

 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto