Instruktor tańca oskarżony o molestowanie nieletnich

14-05-2019

Jest już akt oskarżenia wobec instruktora tańca Słupskiego Ośrodka Kultury, który miał się dopuścić molestowania seksualnego wobec nieletnich dziewcząt

Podziel się ze znajomymi
Taniec
Taniec | sxc.hu
Jest już akt oskarżenia wobec instruktora tańca Słupskiego Ośrodka Kultury, który miał się dopuścić molestowania seksualnego wobec nieletnich dziewcząt.

Przez rok Prokuratura Okręgowa prowadziła postępowanie w sprawie Pawła K. Z ich ustaleń wynika, że oskarżony między 2013 r. a 2017 r. doprowadził do obcowania płciowego trzy dziewczynki w wieku poniżej 15 lat, w tym jedną przy użyciu przemocy oraz doprowadził do poddania się innym czynnościom seksualnym przy użyciu przemocy jedną nastolatkę w wieku poniżej 18 lat. Został również oskarżony o rozpijanie małoletnich dziewcząt.

10 maja został wysłany do oskarżonego i jego obrońcy akt oskarżenia. Nie ma jeszcze potwierdzenia odbioru. Mężczyzna ma dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Grozi mu najmniej 3 lata pozbawienia wolności. Wkrótce zostanie podjęta decyzja o terminie pierwszej rozprawy.

Alicja Górska


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto