Natalia Nykiel z koncertem w Bydgoszczy

2017-06-06 8:15
Natalia
Autor: brak danych

19 czerwca przed bydgoską publicznością zaprezentuje się gwiazda popu Natalia Nykiel. Wokalistka zagra koncert z dachu muzycznego autobusu na Wyspie Młyńskiej.

Koncert Natalii Nykiel odbędzie się w Bydgoszczy w ramach trasy Red Bull Tour Bus – to już ósma w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu – w poprzednich edycjach na jego scenie występowali już tacy artyści jak: Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka.

Na czerwcową trasę Red Bull Tour Bus Natalia Nykiel poszerzy skład zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach. Artystka zaprezentuje show, w skład którego wchodzić będą utwory z albumu Lupus Electro. Obok nich usłyszymy także nowy singiel Spokój wydany na początku maja.

Więcej informacji na temat trasy: www.redbull.pl/tourbus oraz na: www.facebook.com/redbulltourbus/ Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1920899644823586/

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel Wyspa Młyńska, Bydgoszcz 19 czerwca 2017 otwarcie bram: g. 19:30 start koncertu: g. 20:30 wstęp wolny Źródło: www.bydgoszcz.pl