Pomóż bydgoskim bezdomniakom

2018-11-30 8:27
aukcja
Autor: brak danych

W niedzielę 2 grudnia odbędzie się aukcja „Znani - Bezimiennym Zwierzętom”. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na pomoc zwierzakom z bydgoskiego schroniska.Wesprzeć placówkę można też w inne dni.

Podczas aukcji będzie można zlicytować przedmioty podarowane przez znane osoby. W ubiegłym roku licytowano m. in. dzieła sztuki, porcelanę, vouchery do bydgoskich restauracji czy zaproszenia i darmowe bilety do instytucji kulturalnych. Aukcję poprowadzi w tym roku Aleksandra Mątkiewicz. Pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na pomoc zwierzętom ze schroniska. Ze środków zebranych podczas zeszłorocznej aukcji schronisko kupiło specjalistyczną karmę i leki dla swoich podopiecznych. Organizatorami aukcji jest Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy i OTOZ Animals, Oddział Kujawsko Pomorski. Aukcja odbędzie się w niedzielę 2 grudnia 2018 roku o godzinie 17.30 w Klubie Soda przy ulicy Mostowej 4.

Aukcję honorowym patronatem objął prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Ponadto przypominamy - placówkę wesprzeć można na co dzień. Schronisku zawsze przydadzą się koce, stare ręczniki czy ubrania. Podzielić można się także pożywieniem dla zwierząt.