Pomóż pomagać bydgoskim ratownikom

2018-07-30 16:22
p
Autor: brak danych

Grupa Ratownicza Polskiego Czerwonego Krzyża prowadzi zbiórkę środków na zakup nowego ambulansu. Stary pojazd po 2000 akcji nie gwarantuje już bowiem - tak cennej - niezawdoności.

Apel Grupy Ratownicktwa PCK Bydgoszcz:

Grupa Ratownictwa PCK Bydgoszcz jest jednostką wspierającą Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nasi ratownicy to wolontariusze, którzy swój wolny czas poświęcają aby mieszkańcy mogli czuć się bezpiecznie podczas koncertów, pikników oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych. Szkolą się aby w razie wystąpienia zdarzenia masowego lub katastrofy udzielić pomocy poszkodowanym.

Grupa współpracuje z Policją w zakresie poszukiwań osób zaginionych na terenie województwa i nie tylko. Abyśmy mogli realizować swoja pasję, dbając przy tym o bezpieczeństwo mieszkańców, potrzebna jest Twoja pomoc! Ambulans, , musi już odejść na zasłużoną emeryturę... Dzięki wsparciu tej zbiórki zamierzmy zakupić nowoczesny pojazd z wyposażeniem, który służyć będzie nam i mieszkańcom naszego regionu przez wiele lat, tak jak robiła to do tej pory nasza karetka. W Bydgoszczy mieszka około 450 000 mieszkańców, jeżeli każdy z nich przekazałby nam symboliczną złotówkę nasze marzenie spełniłoby się, a mieszkańcom i gościom zapewnimy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie! Jak pomóc?
  • Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/ns4tgj
  • Nr konta Grupy Ratowniczej PCK Bydgoszcz: 92 1750 1312 6884 0096 0051
  • SMS o treści MSMS.Karetka na numer 73480 (koszt 3zł + VAT)

PCK Ratownicy