Mobilny punkt bezpłatnego badania znamion przemierza Polskę

2018-07-10 11:36
www.gniezno.eu
Autor: brak danych

RakTRACK odwiedzi również Gniezno. Będzie tu 25 lipca. Stanie na Rynku. To nowa akcja profilaktyczna „UVaga – wyprzedź czerniaka!” organizowana przez zespół kampanii Rakoobrona.

Specjalny bus odwiedzi każde województwo, od morza aż po góry, a już 25 lipca zajedzie do Gniezna. Między godz. 11:00 a 16:00 będzie można skorzystać z konsultacji z dermatologami – za darmo, bez skierowania i wcześniejszej rejestracji. Chętni będą mogli także wziąć udział w ankiecie sprawdzającej stan wiedzy o czerniaku, zrelaksować się w strefie odpoczynku oraz porozmawiać o profilaktyce onkologicznej. Fundacje Rosa i Sensoria od czterech lat – w ramach kampanii Rakoobrona – prowadzą akcje bezpłatnego badania znamion. Teraz ruszyły z nową inicjatywą – projektem UVaga – wyprzedź czerniaka! Wpadnij do RakTRACKA!, w ramach którego podejrzane znamiona będą mogli skontrolować Polacy w całego kraju, przede wszystkim w mniejszych miejscowościach. Na czerniaka zapada rocznie około 2,5 tysięcy Polaków.

UVaga – wyprzedź czerniaka! - badanie w Gnieźnie Termin badania: 25.07.2018 r. Miejsce postoju RakTRACKA: Rynek Godziny darmowych badań: od 11.00 do 16.00 Więcej na wyprzedzczerniaka.pl Facebook: UVaga - wyprzedź czerniaka Instagram: wyprzedzczerniaka.pl