Chrześcijańska zabawa taneczna w najbliższy weekend w Łodzi

2022-06-21 16:03
Impreza taniec dyskoteka potańcówka tańce party
Autor: Trinity Kubassek/pexels.com

25 czerwca w parafii pw. świętych apostołów Piotra i Pawła w Łodzi odbędzie się ciekawe wydarzenie dla młodych. Chodzi o imprezę taneczną dla osób, które łączą wspólne, chrześcijańskie wartości.

Zbliżające się zakończenie roku akademickiego i nadchodzące wakacje są dobrą okazją do wspólnej zabawy. Dla osób w wieku 18-35 lat chcących poznać nowe osoby, które łączą wspólne, chrześcijańskie wartości, to odpowiedni czas i miejsce w kalendarzu. Cykl wydarzeń tanecznych w parafii pw. św. ap. Piotra i Pawła w Łodzi zapoczątkowano już w 2018 roku.

 - Pierwszą taneczną imprezę w naszej parafii zorganizowaliśmy w lutym 2018 - była to impreza ostatkowa. Od tej pory, organizowaliśmy około 2-3 imprez rocznie. Były to zazwyczaj imprezy ostatkowe, zabawy andrzejkowe, oraz imprezy tematyczne, jak ta, którą zorganizowaliśmy po powrocie młodzieży ze Światowych Dni Młodzieży w Panamie – relacjonuje Paweł, jeden z organizatorów przedsięwzięcia.

- Widzieliśmy, że jest wśród młodych ludzi chęć bawienia się i dzielenia swoją radością wśród innych młodych wierzących. Myślę, że imprezy u nas to najlepsza sposobność do spędzenia wolnego wieczoru. Można się wyszaleć przy klimatycznej muzyce, a także poznać bardzo ciekawych ludzi. Nie bez znaczenia jest fakt, że imprezy kierujemy dla osób wyznających chrześcijańskie wartości – podsumowuje jeden z organizatorów.

Wejście jest płatne. Organizatorzy oprócz zabawy na parkiecie zapewniają napoje oraz przekąski. Impreza jest bezalkoholowa. Start 25 czerwca o godz. 19:00 w parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi przy ul. Nawrot 104 (dolne wejście z przodu kościoła).

Źródło: Archidiecezja Łódzka