2017-05-08 20:34
logo Energa AZS Koszalin
Autor: brak danych

Nie wiedzie się szczypiornistką Energa AZSu Koszalin w końcówce tego sezonu.

Koszalinianki w minioną sobotę przegrały kolejny mecz w medalowej walce, ulegając u siebie ekipie Vistalu Gdynia 21:30. Gdynianki za to zdołały przełamać serię czterech meczów bez zwycięstwa. W mecz lepiej weszły przyjezdne, i z minuty na minutę powiększały swoją przewagę. Po 20 minutach grania prowadziły 11:6 i choć koszalinianki zaczęły odrabiać straty, to różnica wydawała się zbyt duża żeby dogonić rywalki. Na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu Vistalu 17:10. Po zmianie stron początek znów należał do przyjezdnych, które po 10 minutach prowadziły już 25:12 i taka przewaga nie dawała już większych szans Energetycznym. Trenerka AZSu korzystając z okazji wskazywała do gry swoje młode zawodniczki, gdzie m.in. Klaudia Domaros zdobyła aż 4 bramki. Przed Energetycznymi jeszcze dwie kolejki. W sobotę 13 maja ponownie u siebie zmierzą się ze Startem Elbląg, a 17 maja zagrają w Szczecinie z Pogonią. (AGu)