Ludzie Radia Plus

Katarzyna Kozimor

Katarzyna Kozimor

Jestem sową przerobioną na skowronka. Kiedy szef zaproponował mi poranne wstawanie przyjęłam to z entuzjazmem, bo lubię wyzwania , ale i z obawą czy dam radę. Widać z wiekiem łatwiej dojść z ciałem do porozumienia. Życie zaczyna się o 5.10 !
    Marek Sierocki - Prywatka z RADIEM PLUS Prywatka z Radiem Plus Kto Rano Wstaje
Tomasz Waloszczyk

Tomasz Waloszczyk

Zaparzyć kawę i otworzyć gazetę, słuchając muzyki - to idealny poranek. Problem w tym, że wcześnie rano to ja jestem w pracy. Jestem jednak szczęśliwcem, który wyżej wymienionymi czynnościami może zająć się już w robocie.
    Kto Rano Wstaje
Agnieszka Morawska

Agnieszka Morawska

To co dziś jemy? To najczęściej zadawane pytanie przeze mnie.
Uwielbiam jeść i odkrywać nowe smaki. Wcześnie wstaje bo budzi mnie głód. Czasami wydaje mi się,że całe moje życie kręci się wokół jedzenia! Ale kuchnia to tylko hobby.


    Przeboje z nutą nostalgii
Jan Pasterski

Jan Pasterski

 Facet z humorem, który zawsze lubił dużo mówić. Miał być aktorem, ale w końcu wybrał dziennikarstwo. Kiedy trochę przypadkiem w jego życiu pojawiło się radio tak już zostało. Miłość od pierwszego usłyszenia - może i lepiej bo urodę ma raczej radiową. Obecnie do usłyszenia w Radiu Plus w Przebojach z Nutą Nostalgii.
    Przeboje z Nutą Nostalgii
Jacek Prusinowski

Jacek Prusinowski

Urodziłem się i ponad pół życia spędziłem w Rząśniku. Od zawsze interesowałem się polityką, dzisiaj to moja praca i chyba mi z tym dobrze. Staram się być obiektywny, uczciwy i rzetelny - nie tylko przed mikrofonem.
    Sedno Sprawy Sedno Sprawy Sedno Sprawy PLUS
Patrycja Michońska

Patrycja Michońska

Kiedy w liceum marzyłam o dziennikarstwie, nie sądziłam, że moje marzenia tak szybko się spełnią. Do Radia trafiłam jako 19-latka i...już zostałam. To prawda, że radio nigdy nie daje o sobie zapomnieć. Jestem jedną z tych szczęśliwych osób, których pasja stała się pracą.
W ciągu kilkunastu lat radiowej pracy miałam szczęście spotkania wielu cudownych ludzi. I mam nadzieję, że dzięki tym wszystkim audycjom stają się oni bliżsi także słuchaczom.
Praca w radiu to cały mój świat, ale jest w nim też miejsce na czytanie książek, słuchanie dobrej muzyki i podróżowanie. Moje podróżnicze marzenie to pływanie barką po kanałach Holandii:)


    Ludzkim Głosem
Kamila Baranowska

Kamila Baranowska

Dziennikarka polityczna, absolwentka Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka wielu tekstów dotyczących bieżących wydarzeń politycznych, wywiadów i komentarzy. Kiedyś dziennikarka Newsweeka, Rzeczpospolitej i Uważa Rze. Dziś w Do Rzeczy i Radiu Plus. 
    Środek Tygodnia
Paweł Krzemiński

Paweł Krzemiński

Oto ja. Na pewno nie cały. Mawia się jednak, że oczy są zwierciadłem duszy. Skoro je widać, to już dużo. Zatem nie tylko do usłyszenia, ale i do zobaczenia w blasku "Nocnych Świateł".

    Nocne Światła
Weronika Kostrzewa

Weronika Kostrzewa

To, co aktualne, bieżące, co ma znaczenie. Nie chodzi jednak o to, by po prostu wiedzieć - ale by przekazać. 

Artur Moczarski

Od zawsze zauroczony radiem, medium intymnym i prawdziwym. Przecież - jak wiadomo - na początku było Słowo, a więc radio nosi w sobie pierwiastek boski. W zawodzie wyznaje zasadę spisaną przez Stanisława J. Leca: "nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi".

    Wieki wieków Ósma godzina czytań
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

O kulturze w każdym jej wcieleniu. Tomasz Bednarek zaprasza na program bardzo kulturalny i bardzo muzyczny, zupełnie jak on sam. Lekko, zabawnie i hipnotycznie – wiedz, że tu zawsze coś się dzieje.
Marcin Bartnik

Marcin Bartnik

W radiu od 2000 roku. Z wykształcenia dziennikarz i socjolog. Lubię niezależność wynikającą z pracy w swoim zawodzie. Cenię ludzi z którymi pracuję oraz kontakt ze słuchaczami, którzy nadają tej robocie sens.
Justyna Bieniek

Justyna Bieniek

 Ktoś kiedyś jej powiedział, że ma ładny głos i poszła do radia. Od
tamtej pory przygotowuje i przedstawia serwisy informacyjne. Wygląda
na to, że idzie jej całkiem nieźle, skoro kreci się to już tyle lat.
Kocha: Jacka, Stefę i makaron.
A gdy mikrofon jest wyłączony śpiewa stare piosenki i tańczy do
przebojów Michaela Jacksona.

Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto