Koncert charytatywny "Śpiewające fortepiany" 28 grudnia w Filharmonii Koszalińskiej

05-12-2019

To wspaniały koncert w wykonaniu znakomitych pianistów Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana, gwiazd popularnego programu telewizyjnego: "Śpiewające fortepiany" oraz innych muzyków. Dochód z koncertu wesprze budowę Centrum Pielgrzymkowo- Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

Podziel się ze znajomymi
Czesław Majewski i Janusz Tylman wystąpią w Koszalinie
Czesław Majewski i Janusz Tylman wystąpią w Koszalinie
Koncert charytatywny "Śpiewające fortepiany" odbędzie się 28 grudnia o godz. 18.00 w Filharmonii Koszalińskiej.

To wspaniały koncert w wykonaniu znakomitych pianistów Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana, gwiazd popularnego programu telewizyjnego: "Śpiewające fortepiany"; Wojciecha Maliny Kowalewskiego (perkusja, bas); Tadeusza Melona (skrzypce) oraz solistów Warszawskiej Opery Kameralnej i Gliwickiego Teatru Muzycznego - Joanny Stefańskiej-Matraszek (sopran) i Ireneusza Miczki (baryton).

W programie przeboje muzyki klasycznej, najpiękniejsze melodie z operetek, musicali oraz ponadczasowe standardy muzyki rozrywkowej i muzyczne niespodzianki. Koncert ten to  połączenie klasyki i rozrywki. Nie zabraknie też anegdot i komentarzy gospodarzy wieczoru - Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana.

A wszystko w ramach III Świątecznego Koncertu Charytatywnego Fundacji Przymierze na rzecz powstającego Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej. W obiekcie znajdować się będzie m.in. kaplica, Muzeum im. Jana Pawła II, kawiarnia. Budowa jest w tej chwili w stanie surowym zamkniętym. Trwają prace nad infrastrukturą zewnętrzną, na którą składają się m.in. balustrady, podjazdy dla wózków, schody. Trudno powiedzieć, kiedy budowa zostanie całkowicie zakończona. Być może uda się oddać budynek do użytku w roku 2021. Na pewno potrzeba na ten cel jeszcze kilku milionów złotych.

Są do nabycia jeszcze cegiełki-bilety w kasie biletowej Filharmonii Koszalińskiej; na Górze Chełmskiej oraz u sióstr szensztackich w Koszalinie przy ul. Zielonej 38.

Patronat medialny Radio Plus.


Alicja Górska

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto