19115 - Warszawski System Powiadomień

28-11-2016

Aplikacja ułatwia życie Warszawiakom. Miejskie Centrum Kontaktu uruchomiło specjalną aplikacje. Dzięki niej mieszkańcy stolicy w bezpłatnych SMS-ach otrzymują informacje dotyczące komunikacji, dróg, budżetu partycypacyjnego oraz zieleni w mieście.

Podziel się ze znajomymi
Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115
Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 | fot. ZTM

Bezpłatna, specjalna  aplikacja, która przesyła nam informację dotyczące interesującej nas dzielnicy. Osoby korzystające z aplikacji mają do dyspozycji kilka kanałów kontaktu: numer telefonu 19115, samoobsługowy portal internetowy, aplikacja mobilna, poczta elektroniczna, sms, faks oraz chat. Centrum funkcjonuje przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Warszawski System Powiadomień może nas poinformować sms-em wiadomości dotyczące komunikacji, dróg, budżetu partycypacyjnego i zieleni w mieście. System przesyła także informacje oraz zdjęcia przesyłane od mieszkańców, czyli na przykład zgłoszenia dotyczące planowanych wydarzeń czy awarii.
Dodatkowo jest osiem kategorii informacji, które przez powiadomienia push lub smsy, informują nas o wydarzeniach, które odbywają się na terenie miasta.

Z Warszawskiego systemu powiadomień można korzystać poprzez zapisanie się na stronie internetowej warszawa 19115, a z aplikacji "Warszawa 19115" korzysta już 16,5 tys. osób
Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto